infolinia: +48 796 797 494
info@klikmeble.pl
Skype: dan.zas7
koszyk Liczba produktów: 0
Kwota zamówienia: 0


Wyszukiwarka


  • Klikmeble
Klikmeble - Internetowy Sklep Meblowy

KLIKMEBLE - Internetowy Sklep Meblowy został uruchomiony w 2011 roku i opiera się na 12-letnim doświadczeniu w hurtowym i detalicznym handlu meblami.

Współpracujemy z większością solidnych fabryk meblowych dystrybuując ich towary w Polsce i za granicą ( kraje Unii Europejskiej, Rosja, Białoruś itd.).

Nasz doświadczony zespół stara się doradzić i optymalnie dobrać meble do każdego rodzaju pomieszczenia. Nie należy obawiać się zadawania pytań. Wiele kwestii zanamy lepiej i z chęcią podzielimy się taką wiedzą.

KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE I SZANUJEMY JEGO POTRZEBY!!!

W swojej ofercie klikmeble.pl posiada zarówno pojedyncze meble takie jak: biurka, szafy, półki, szafki, stoły, krzesła, komody, łóżka czy wieszaki, jak również całe systemy mebli pokojowych, meble kuchenne, czy wyposażenie przedpokoju. Jesteśmy w stanie wyposażyć także każde biuro ( posiadamy chyba wszystkie możliwe meble biurowe ).

Dlatego jeżeli interesuje Państwa szafka na buty do przedpokoju czy cała sypialnia, to z przyjemnością będziemy gościć Państwa w naszym Meblowym Sklepie Internetowym Klikmeble

Jeżeli chcecie Państwo dokupić jakiś element do zakupionego już wcześniej systemu (np. szafa lub stolik RTV ) lub w podobnym wybarwieniu czy stylu meble do kuchni lub też meble do biura, to nasi pracownicy doradzą jak to w praktyce szybko zrobić.

Nawet najmniejszy wieszak do przedpokoju czy półka są dla nas tak samo ważne jak cała jadalnia.

 

PREMIUJEMY WIELOKROTNE ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE (zapraszam do korzystania z pełnego logowania w sklepie www.klikmeble.pl oraz proszę pytać naszych pracowników o dostępne rabaty).

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą dlatego do każdego produktu dołączamy paragon lub na życznie klienta fakturę. Przyjmujemy również zamówienia od instytucji.

 

Dane firmy:

 

"DAKAR" S.W. Szewczenko Spółka Jawn

Ignatki , ul. Przemysłowa 36

16-001 Kleosin

 

REGON 051977525

NIP: 966-15-38-712

KRS: 0000202858

 

 ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

ZESPÓŁ INTERNETOWEGO SKLEPU WWW.KLIKMEBLE.PL